Zwyczajne zgromadzenie i podjęcie uchwał

Za nami zwyczajne zgromadzenie członków naszego BCB4. Spotkaliśmy się we wrocławskiej kamienicy pod Złotym Psem i połączyliśmy przyjemne z pożytecznym – degustację piw wrocławskiego browaru rzemieślniczego oraz podjęcie kilku uchwał m.in. dotyczącej zmiany statutu stowarzyszenia, udzielenia absolutorium zarządowi za rok 2021 oraz wyboru członków władz na kolejną kadencję.

I tak – zarząd stowarzyszenia powiększył się o jednego członka Annę Jasinowską-Czarny, prezesem BCB4 pozostał Sylwester Cetera, a wiceprezesami – Ilona Byra i Wojciech Wróbel. Skład komisji rewizyjnej skurczył się o jedną osobę (Krzysztofowi Dziedzicowi bardzo dziękujemy za pracę i poświęcony czas), a jej członkami pozostali: Edyta Kołodziejczyk, Małgorzata Porębska, Ryszard Biernacki i Tomasz Suchowierski.

Liderkami naszych grup pozostały Katarzyna Urbańska – grupa Integracja i Iwona Langier – grupa Ludzie, grupę Finanse poprowadzi Agnieszka Wersta.

Spotkanie to było dla nas oczywiście okazją do wielu rozmów i planów na przyszłość. I już nie możemy doczekać się kolejnego ?

Mariusz Cisło

Mógłbym robić wiele rzeczy, ale na reklamie znam się najlepiej i to zarówno w prasie, radiu, telewizji, jak i internecie. Doświadczenie zdobywałem w najlepszych w kraju mediach: Gazecie Wyborczej. Gazeta.pl. Grupie Radiowej Agora, TV Echo24 – w wielu na stanowisku dyrektora sprzedaży. Z wykształcenia jestem socjologiem, ukończyłem studia podyplomowe Executive Master of Business Administration na Politechnice Wrocławskiej. Jestem pomysłodawcą wielu projektów promocyjnych dla różnych branż, między innymi nieruchomości: debaty z udziałem przedstawicieli firm, banków, ekspertów rynku nieruchomości, plebiscytu „Dom, w którym chciałbym mieszkać”, akcji społecznej „Dobrze mieszkać we Wrocławiu” oraz kultury: plebiscytu na wydarzenie kulturalne Wrocławia – nagroda waARTo. Jestem pasjonatem polskich filmów i skandynawskich kryminałów. W pracy i w życiu prywatnym cenię lojalność oraz uczciwość.

Dodaj komentarz