Aktualności

  • „Ten zwycięża, kto dobrze pracuje i zawsze wygrywa ten, kto dobrze się bawi”. M – jak MBA, multum atrakcji i mnóstwo pozytywnej energii, słowem Zjazd stowarzyszeń MBA w Sulęczynie w dniach 6-8 października 2023. Organizatorom dziękujemy, uczestników pozdrawiamy i szykujemy się do przygotowania zjazdu we Wrocławiu w przyszłym roku.

  • Na nadzwyczajnym Zgromadzeniu Członków BCB4 w dniu 03.10.2023 w skład zarządu wszedł Paweł Juskowiak. Odpowiedzialny będzie za biznesową sferę działania Stowarzyszenia.

  • Uczymy się i doskonalimy nieustająco, czerpiemy wiedzę od niebanalnych ekspertów. Takim jest Dariusz Duma, mentor, wykładowca rewelacyjnie zarządzający stowarzyszeniem FBN, zrzeszającym największe firmy rodzinne Polski i świata. Brawurowo poprowadził szkolenie pt: „Tak jak jest nie było nigdy – czyli inspiracje dla liderów przyszłości”

  • Po raz pierwszy  dnia 29.06.2023 Zwyczajne Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia BCB4 miało miejsce w nowej siedzibie przy ul. Łaciarskiej we Wrocławiu.  Zgromadzenie udzieliło absolutorium członkom zarządu i komisji rewizyjnej.

  • Tradycyjne zjazd integracyjny BCB4 łączył przyjemne z pożytecznym. To niesamowite uczucie, gdy dosłownie i w przenośni możemy nawzajem rozniecać ogień wzajemnego porozumienia. Gościła nas, w majowy weekend 12-14 maja, Jolanta Bogusz, członkini Stowarzyszenia a zarazem prezeska zarządu w Lake Hill Resort & SPA w Sosnówce. Były wędrówki piesze dla odkrywców i ekstremalne trasy rowerowe po pięknych Czytaj więcej

  • Jak to jest, że mediator nie ma władzy podejmowania decyzji a doprowadza strony konfliktu do wypracowania wspólnego porozumienia? Możliwie jest to jedynie wówczas, gdy strony mają szansę wysłuchać wzajemnie swoich racji. Mediacje prowadzone przez bezstronnego, wykwalifikowanego mediatora prowadzą rozmowę w stronę zaufania i otwartości czyli wzajemnej komunikacji.  Magdalena Cetera, członkini BCB4 jest mediatorem od 20 Czytaj więcej

  • Firmy nie upadają z powodu braku  sprzedaży, ale przez brak płatności za sprzedaż, którą zrealizowały. Takie są fakty. Podczas kwietniowego, kolejnego już czwartkowego wieczoru BCB4, zapoznał nas z nimi Paweł Juskowiak, wiceprezes zarządu Krajowego Instytutu Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.

  •  Zapraszamy do nowej siedziby Stowarzyszenia BCB4 przy ul. Łaciarskiej 4/303 we Wrocławiu.

  • Siły kobiet BCB4 można było doświadczyć na Uniwersytecie Wrocławskim 09.02.2023. Spotkanie  z cyklu „Przedsiębiorcze i odważne” prowadziła Joanna Tabara. W debacie oksfordzkiej Anna Jasinowska-Czerny opowiadała o atutach prowadzenia własnej firmy. W grupie dyskutujących była też Katarzyna Urbańska. Dziewczyny z BCB4 górą! Niesamowite spotkania na żywo (przedsiebiorcze.com.pl)

  • Warto tworzyć nowe tradycje.  My w BCB4 02.02.2023 rozpoczęliśmy comiesięczne wieczory czwartkowe, podczas których spotykamy się twarzą w twarz. Stałe miejsce i termin (pierwszy czwartek miesiąca), pozwalają ustalić kalendarz z wyprzedzeniem. Już nie możemy doczekać się następnego.