Rozszerzamy zasięg BCB4

W dniach 07-09/10/2022 odbył się coroczny i ogólnopolski Zjazd Klubów i Stowarzyszeń Absolwentów MBA. W tym roku został zorganizowany przez Klub My MBA z Torunia i Bydgoszczy. Spotkaliśmy się w Zajeździe Fojutowo (www.zajazd-fojutowo.pl). Klimat Borów Tucholskich miał nieoceniony wpływ na atmosferę wydarzenia. Zjazd rozpoczął się uroczystym balem, któremu towarzyszyły rozmowy do samego rana. Następnego dnia, w duchu ciągłego rozwoju, braliśmy udział w inspirujących wykładach prowadzonych m.in. przez dr Joanna Rajang i Tomasza Stankiewicza.             

Po wykładach uczestniczyliśmy w rywalizacjach klubowych. Podczas kolacji wręczono medale i gratulacje dla Najlepszych. Następnego dnia wszyscy naładowani pozytywną energią wróciliśmy do swoich domów. Zjazd był dla nas owocnie spędzonym czasem, okazją do wymiany wiedzy oraz poznania wspaniałych koleżanek i kolegów z innych części Polski.

Kolejny Zjazd będzie organizować Stowarzyszenie Absolwentów MBA z Gdańska. Na pewno nie zabraknie na nim reprezentacji z Wrocławia. W 2024 r. nasze Stowarzyszenie BCB4 będzie organizatorem Zjazdu. Już dziś serdecznie ZAPRASZAMY 🙂 

Mariusz Cisło

Mógłbym robić wiele rzeczy, ale na reklamie znam się najlepiej i to zarówno w prasie, radiu, telewizji, jak i internecie. Doświadczenie zdobywałem w najlepszych w kraju mediach: Gazecie Wyborczej. Gazeta.pl. Grupie Radiowej Agora, TV Echo24 – w wielu na stanowisku dyrektora sprzedaży. Z wykształcenia jestem socjologiem, ukończyłem studia podyplomowe Executive Master of Business Administration na Politechnice Wrocławskiej. Jestem pomysłodawcą wielu projektów promocyjnych dla różnych branż, między innymi nieruchomości: debaty z udziałem przedstawicieli firm, banków, ekspertów rynku nieruchomości, plebiscytu „Dom, w którym chciałbym mieszkać”, akcji społecznej „Dobrze mieszkać we Wrocławiu” oraz kultury: plebiscytu na wydarzenie kulturalne Wrocławia – nagroda waARTo. Jestem pasjonatem polskich filmów i skandynawskich kryminałów. W pracy i w życiu prywatnym cenię lojalność oraz uczciwość.

Dodaj komentarz